Woda demineralizowana

Woda demineralizowana jest to woda pozbawiona obcych jonów przez wymianę ich na jony wodorowe. Proces demineralizacji zachodzi przy wykorzystaniu wymieniaczy jonowych lub wielokrotną destylację. Produkcja wody pozbawionej obcych jonów polega na wymianie ich na jony wodorowe i wodorotlenkowe pochodzące z wymieniacza jonowego (zanieczyszczenia kationowe wymieniane są na jony wodorowe, natomiast zanieczyszczenia anionowe na jony hydroksylowe). Woda demineralizowanaWoda demineralizowana, dzięki swym właściwościom zapobiega osadzaniu kamienia, dzięki czemu przedłuża żywotność i trwałość urządzeń. Jesteśmy doświadczonym producentem wody demineralizowanej, dlatego za priorytet stawiamy potrzeby Klientów – w zależności od potrzeb, wodę można dostać w pojemnikach o pojemności 20l, 30l, 220l, 1000l.

Zastosowanie wody demineralizowanej

Przy zastosowaniach, dla których wymagana jest woda najwyższej jakości (pozbawiona rozpuszczonych gazów, związków organicznych i nieorganicznych) stosowana jest woda demineralizowana (czasem nazywana wodą zdejonizowaną, wodą destylowaną, wodą zdemineralizowaną). Woda demineralizowana stosowana jest między innymi w systemach klimatyzacyjnych i układach grzewczych. Produkt regularnie stosowany powoduje samooczyszczanie się urządzeń oraz zapobiega ponownemu gromadzeniu się kamienia, a także przedłuża trwałość systemów. W zależności od specyfiki zastosowania, woda dostępna jest w pojemnikach 20l, 30l, 220l, 1000l.

Largo-Chemicals – producent wody demineralizowanej

Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Largo-Chemicals. Zajmujemy się kompleksową produkcją i sprzedażą produktów przeznaczonych do chłodnictwa i klimatyzacji, w tym wody demineralizowanej.

Woda demineralizowana, której jesteśmy producentem, wyróżnia się:

  • wysokiej jakości parametrami
  • produkcją w procesie odwróconej osmozy
  • czystością potwierdzoną świadectwem jakości
  • neutralnym pH
  • ekonomicznymi pojemnikami 20l, 30l, 220l, 1000l
  • szerokim spektrum zastosowań (do układów grzewczych, chłodniczych, klimatyzacji itp.)

Wysoka jakość produkowanej wody oraz elastyczne podejście do Klienta zapewniło nam szereg zadowolonych kontrahentów. Aktualnie należymy do wiodących producentów wody demineralizowanej w kraju. Oferujemy sprzedaż wody w pojemnikach o pojemności 20l, 30l, 220l, 1000l. Poza produkcją i sprzedażą płynów niskokrzepnących oferujemy kompleksową obsługę posprzedażową. Wszystkie usługi świadczymy kompleksowo, profesjonalnie i w konkurencyjnych cenach. Wyślij zapytanie dotyczące sprzedaży lub naszych cen na biuro@largochemicals.com lub zadzwoń 530-539-973, a natychmiast otrzymasz szczegółową ofertę handlową i wycenę dla wszystkich dostępnych pojemności – 20l, 30l, 220l, 1000l. Jeżeli szukasz rzetelnego producenta wody demineralizowanej – Largo-Chemicals to doskonały wybór!

Inne produkty w naszej ofercie: