Glikol do układów chłodzenia

Typowym rozwiązaniem w zamkniętych obiegach systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych narażonych na przemarzanie jest stosowanie wodnych roztworów glikolu, zarówno etylenowego jak i propylenowego. Do napełniania instalacji chłodniczych zalecamy używanie płynów opartych na glikolach, ponieważ te, dzięki swoim właściwościom, gwarantują wysoką efektywność, a także wyróżniają się właściwościami antykorozyjnymi, które umożliwiają eksploatację układu w nienaruszonym stanie przez wiele lat.

Largo-Chemicals produkuje gotowe płyny do instalacji chłodniczych o dowolnej temperaturze krystalizacji. Do układów chłodzenia polecamy dedykowane płyny  L-Term EKO i L-Term ET. Oba są niezamarzającymi płynami przeznaczonymi do napełniania układów chłodzenia w zakładach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej i nieruchomościach mieszkalnych.

Szeroka oferta płynów do układów chłodzenia

Oferowane przez naszą firmę produkty są oparte na roztworach glikoli, odpowiednio propylenowego (EKO) i etylenowego (ET). Wchodzący w ich skład zestaw precyzyjnie dobranych dodatków uszlachetniających (inhibitory korozji, regulator pH, środki anty-pienne, środki biobójcze i barwniki) zapewnia długą, bezkorozyjną i bezawaryjną pracę instalacji oraz zabezpiecza samą ciecz przed degradacją glikolu. Glikol do układu chłodzenia wzbogacony o inhibitory chroni instalację przed korozją, tworzeniem się osadów i zapobiega rozwojowi bakterii. Płyny mogą być wykorzystywane w instalacjach wykonanych z metali oraz ich stopów takich jak: miedź, mosiądz, lut, stal, żeliwo, aluminium. W układach chłodniczych można używać wszystkich popularnych uszczelnień.

Largo-Chemicals oferuje sprzedaż glikolu do układów chłodzenia, a wyróżnikiem firmy wśród konkurencji są, poza wysoką jakością produktów, atrakcyjne, hurtowe ceny. Oferujemy pomoc w doborze płynu odpowiedniego dla danej instalacji oraz dostarczamy płyn i przeprowadzamy napełnienie układu chłodzenia oraz odpowietrzenie układu i odbiór zużytego płynu. Wyślij zapytanie dotyczące oferty handlowej na biuro@largochemicals.com lub zadzwoń 530-539-973 aby uzyskać szczegółowe informacje.

Inne zastosowania płynów: