Glikol do klimatyzacji

Współczesne instalacje chłodnicze i klimatyzacyjne wymagają zastosowania odpowiednich nośników ciepła. Tę rolę najlepiej pełnią płyny będące roztworami glikoli. Do napełniania instalacji chłodniczych i klimatyzacji zalecamy używanie płynów opartych na glikolach etylenowych i propylenowych. Dzięki swoim właściwościom gwarantują one wysoką efektywność „przenoszenia” ciepła, a także zapewniają właściwości przeciwkorozyjne, umożliwiające eksploatację instalacji w nienaruszonym stanie przez wiele lat.

Płyny do instalacji chłodniczych i klimatyzacji

Do napełniania instalacji chłodniczych i klimatyzacji zalecamy używanie płynów L-Term EKO lub L-Term ET. Oba płyny, dzięki składom opartym na glikolach, są niezamarzającymi płynami przeznaczonymi do napełniania układów klimatyzacji oraz chłodzenia w zakładach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej oraz domach i mieszkaniach. Chroni instalację przed korozją tworzeniem się osadów i zapobiega rozwojowi bakterii odpowiedzialnych za korozje mikrobiologiczną.

Oferowane przez Largo-Chemicals płyny do klimatyzacji są oparte na roztworach glikoli, odpowiednio propylenowego (EKO) i etylenowego (ET). Wchodzący w ich skład odpowiednio dobrany zestaw dodatków uszlachetniających (inhibitory korozji, regulator pH, środki anty-pienne, środki biobójcze i barwniki) zapewnia długą i bezawaryjną pracę instalacji.

Płyny L-Term mogą być wykorzystywane w instalacjach wykonanych z metali oraz ich stopów takich jak: miedź, mosiądz, lut, stal, żeliwo, aluminium, w instalacjach można używać wszystkich popularnych uszczelnień. Okres eksploatacji płynu wynosi 5 lat i jest uzależniony od specyficznych warunków pracy danej instalacji.

Glikole do klimatyzacji z Largo-Chemicals – wysoka jakość usług, atrakcyjne ceny

Largo Chemicals to marka oferująca najlepszej jakości płyny L-term w konkurencyjnych cenach. Naszą przewagę na rynku płynów niezamarzających zdobyliśmy dzięki surowej kontroli jakości, indywidualnemu podejściu do naszych klientów, atrakcyjnym cenom i kompleksowo świadczonym usługom.

Wyślij zapytanie dotyczące świadczonych przez nas usług oraz cen produktów na biuro@largochemicals.com  lub zadzwoń 530-539-973, a natychmiast otrzymasz szczegółową ofertę handlową i wycenę.

Inne zastosowania płynów: